مرداد ۰۱, ۱۳۹۷

مسئول بسیج دانشجویی استان مطرح کرد؛ جهادگران کارهای نشدنی در جامعه را عملی می کنند…

به گزارش نسل برهان ، درمانگاه تخصصی خیریه، عصر امروز همزمان با ایام مبارک دهه کرامت و با شروع شدن اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی با هدف ارتقای بهداشت و سلامت جامعه و نیز خدمت رسانی بهینه به مناطق محروم توسط  جانشین فرمانده سپاه شهدای استان سردار عابدین خرم و مسئول بسیج دانشجویی استان دکترسید کاظم یکانی و مسئولین بلند پایه استانی افتتاح شد.

مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی در خصوص این احداث درمانگاه خیریه گفت: کمک رسانی به زندگی مردم مناطق روستایی و محروم و تلاش برای رفع نیازمندی‌های محرومان از جمله فواید برگزاری این دوره از اردوهای جهادی بوده که در قالب ساخت درمانگاه تخصصی خیریه در مناطق محروم اجرا می‌شود.

وی افزود: بسیج در کنار سایر نهادهای انقلابی همواره در مسیر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در مباحث مدیریت جهادی، روحیه انقلابی، اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل پیشگام بوده و در هر میدانی که کشور نیاز داشته باشد وارد می شود.

دکتر یکانی افزود: اغلب جهادگران، حرکت های جهادی را از سنخ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی می دانند و در میدان جهاد فی سبیل الله جان و دل خود را آماده خدمت می کنند و علاوه بر خود سازی و آشنایی با زندگی مناطق محروم ارومیه نوعی دلبستگی بین محرومان و نظام اسلامی ایجاد می کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان تصریح کرد: جهادگران انقلابی  فعالیت‌هایی که در جامعه انجام نمی‌شود، را انجام می‌دهد، زیرا یک نهاد مردمی است و به دور از هرگونه فعالیت سیاسی سعی در خدمت‌رسانی به مردم محروم و ضعیف جامعه را دارد.

مسئول بسیج دانشجویی استان  با اشاره به اینکه هر ماموریتی به قشر بسیجی واگذار شده با تکلیف محوری و به نحو شایسته انجام داده اند، ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس، سازندگی، مقابله با تهاجم فرهنگی و هر ماموریت دیگری که به این قشر واگذار شده با سربلندی انجام دادند و برای خود افتخار می دانند.

یکانی تصریح کرد:بسیج دانشجویی در نقاطی که سیستم دولتی خدماتشان کمتر رسیده است گروه های جهادی را وارد کار می کند.هدف اصلی از ساخت درمانگاه خیریه ارائه خدمات و سود حاصل از خدمات برای اشتغال و ازدواج مردم است.

وی در جواب به سوالی مبنی بر حمایت دولت از گروه‌های جهادی گفت: وقتی دولت این را درک کند، به گروه‌های جهادی کمک می‌کند و اگر گروه جهادی را رقیب بداند آنجا شاید کارشکنی صورت پذیرد ولی جا دارد از همکاری مسئولین استان و بنیاد برکت که از نظر کمک مالی در راه‌اندازی این مجموعه درمانی ما را یاری کردند قدردانی کنم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

این وب سایت متعلق به بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه می باشد که هدف آن اطلاع رسانی از وقایع و رخدادهای دانشگاه ارومیه وفعالیت های بسیج دانشجویی می باشد. /حوزه شهید حسن باقری دانشگاه ارومیه / ** مسئول سایت : سیدامین خسروی ** آدرس پست الکترونیکی : info.uubasij@gmail.com

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *