مرداد ۰۱, ۱۳۹۷

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی، نفر برتر جشنواره مالک اشتر

 هفتمین جشنواره سراسری مالک اشتر صبح امروز ۲۸ مرداد ماه در ارومیه با حضور سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو برگزار شد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رزمندگان منطقه شمالغرب به تاسی از بیانات رهبری و در راستای محقق ساختن انتظارات ایشان در حال دفاع از مرزها بوده و نسبت به تحقق امنیت پایدار در تلاش هستند.

در پایان این مراسم از فرماندهان و سازمانهای برتر سپاه پاسداران تقدیر بعمل آمد که مسئول بسیج دانشجویی استان، برادر انقلابی دکتر سید کاظم یکانی بعنوان فرمانده نمونه استان انتخاب گردیدند.

دکتر یکانی در مصاحبه با خبرنگار نسل برهان درحاشیه این مراسم گفت: بسیج پیر میدان عشق است، بسیج دلداده است و با توجه به قول ارزشمند امام راحل (ره) که فرمودند: مبدا همه تحولات دانشگاه است؛ نتیجه می گیریم که خط مقدم جبهه جنگ نرم، بسیج دانشجویی است.

مسئول بسیج دانشجویی استان افزود: ما راهبردی غیر از راهبرد حضرت آقا نداریم، در مجموعه بسیج دانشجویی امسال، سعی بر این بود که فعالیت ها همه جانبه باشد، سطح دید اعضا و نگرش فکری آنان ارتقا یابد و تمام فعالیت ها بر اساس منویات مقام معظم رهبری باشد.

دکتر یکانی در پایان گفت: در پایان تشکر میکنم از تمامی برادران و خواهرانی که در این راه به ما کمک کردند تا یک مجموعه قوی را سازماندهی کنیم تشکر میکنم.

درباره نویسنده

این وب سایت متعلق به بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه می باشد که هدف آن اطلاع رسانی از وقایع و رخدادهای دانشگاه ارومیه وفعالیت های بسیج دانشجویی می باشد. /حوزه شهید حسن باقری دانشگاه ارومیه / ** مسئول سایت : سیدامین خسروی ** آدرس پست الکترونیکی : info.uubasij@gmail.com

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *