بهمن ۰۴, ۱۳۹۷

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه درباره اتفاقات اخیر دانشگاه ارومیه پیرامون فتنه انگیزی و قانون شکنی

بسم الله الرحمن الرحیم

واعتصموا به حبل الله جمیعا ولا تفرقوا

با سلام و صلوات به روح پاک۱۲۰۰۰ شهید استان آذربایجان غربی و شهدای مدافع حرم، بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه کلیه دانشجویان دانشگاه را در برابر فتنه انگیزی ها و تجمعات غیرقانونی توسط عده ای قلیل به وحدت هر چه بیش تر دعوت می نماید.

دانشجویان عزیز، دانشگاه محل کسب علم و مهارت برای مقابله با قدرت های برتر دنیا می باشد لذا ما دانشجویان نیز در راستای منویات مقام ولایت و پیروی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر خود وظیفه می دانیم دانشگاه ارومیه را به جایگاه علمی برتر در میان سایر دانشگاه های کشور تبدیل نماییم تا به یک دانشگاه حاشیه دار سیاسی در بین دانشگاه ها!

در کنار تمام این مسائل، وحدت خود را در مقابل کسانی که سعی و تلاش دارند تا این دانشگاه را از رسیدن به سند راهبرد علمی که رهبر معظم انقلاب تعیین کرده اند، دور نمایند با قدرت تمام حفظ کنیم.

دانشجویان گرامی قبول داریم دانشگاه ارومیه دارای برخی مشکلات ونواقص صنفی و آموزشی است و مطالبه دانشجویان در جهت حل انها حق آنان است اما در این ایام که عده ای معدود قصد برهم زدن نظم دانشگاه و فتنه انگیزی دارند هر گونه تجمع غیرقانونی را به مصلحت ندانسته، و باشد که مسولین هم این صبر وتحمل و خود گذشتگی و ایثار دانشجویان را به فال نیک گرفته ودر رفع هرچه سریعتر مشکلات صنفی وآموزشی اقدام عاجل نمایند .

دانشحویان گرانقدر و با بصیرت؛ شایسته است با دقت کامل بنگرید و بیاندیشید که آیا شان ومنزلت دانشجوی دانشگاه ارومیه با برگزاری مراسمات سالنی که با توهین به اقوام عزیز (کرد و ترک و…) و توهین به نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار می شود، زیر سوال نمی رود؟
آیا با نشان دادن یک دانشگاه بعنوان یک پادگان با لحاظ رفتارهای اعتدال گونه ریاست محترم جمهور سازگاری دارد؟

دانشجویان محترم؛ روز دانشجو روز مبارک و بزرگی است که به نماد مبارزه با استکبار جهانی شکل گرفته است.

ولی افسوس کسانی قصد دارند هویت همچین روزی را با برگزاری مراسماتی در جهت پیاده نمودن امیال شخصی خود و برآورده کردن آرزوهای استکبار جهانی، به انحراف بکشند لذا از تمامی دانشجویان عزیز دانشگاه ارومیه درخواست داریم وحدت خود را به احترام سه شهید بزرگوار در مقابل چنین افرادی حفظ نموده و به مراسمات روز دانشجو هویت استکبار ستیزی ببخشید تا هویت نظام ستیزی!

لذا از مسئولین فرهنگی و ریاست دانشگاه ارومیه درخواست داریم با لحاظ قوانین قاطع، در برابر افراد قانون شکن که جایگاه نفوذ و قدرت ریاست دانشگاه را در برابر مراجع قانونی زیر سوال برده اند، برخورد نمایند و نتیجه تنبیه و برخورد با افراد قانون شکن را به دانشجویان اطلاع رسانی نمایند.
والسلام علیکم

بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *