بهمن ۰۴, ۱۳۹۷

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه به مناسبت یوم الله ۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم

اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا

نمایش بصیرت مردم انقلابی قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی  و حضور پرشور آنها ، در حماسه نهم دی ماه ، لبیک گویان به مظلومیت حسین (ع) و اوج بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار کشور در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) محسوب می شود. ۹ دی خروش ملت عظیم ایران و برگ زرین جاودانه در تاریخ پر افتخار این ملت و مرز و بوم است که در آن ملت ایران با هوشیاری کامل انزجار خود را از دشمنان داخلی و خارجی و همچنین عوامل فتنه به نمایش گذاشتند.
اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران در پرتو رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و وحدت و بصیرت انقلابی مردم دارای ثبات و آرامش بی نظیر در داخل و عزت و اقتدار در منطقه و جهان اسلام است.
با گذشت ۸ سال از  حماسه  بزرگ ۹ دی، بازخوانی عبرت های این اتفاق  مهم و در روند رشد انقلاب و پیش روندگی افتخار آمیز ملت ایران همچنان یکی از ضرورت های انکار ناپذیری به شمار می رود که در صورت غفلت از آن بایستی در انتظار پدید آمدن توطئه ها و فتنه های پیچیده تر علیه نظام و میهن اسلامی بود.
فتنه ۸۸ نمونه بارز دشمنی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی به سردمداری رژیم منحوس صهیونیستی و آمریکای جنایتکار بود که ماه ها قبل توسط سرویس های اطلاعاتی بیگانه به صورت دقیق طراحی و برنامه ریزی گشته و در این ساماندهی ساده لوحی برخی عناصر فریب خورده داخلی نیز لحاظ شده بود؛ غافل از این که مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی در دفاع از آرمان های والای انقلاب دچار تردید نشدند و با حضور پرشور و آگاهانه، دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند گذاشتند و با تاسی از فرهنگ عاشورا طومار فتنه و فتنه گران را در هم پیچیدند.
در شرایط فعلی لزوم مقابله هوشمندانه با عوامل و بسترهای ایجاد “اختلاف داخلی” در کشور حس می شود: در شرایطی که “وحدت” و یکپارچگی ملت برابر دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران بیش از هر زمان دیگری لازمه عبور کشور از چالش ها و تنگناهای ناشی از سناریوهای خصومت ورزی و کینه توزی های نظام سلطه و استکبار است، متاسفانه عده سعی در ایجاد دو قطبی های کاذب و نیز امیال شخصی، جناحی و فرقه ای و  با سیاه نمایی در آرزوی فتنه آفرینی های جدید هستند.
خروش میلیونی مردم در ۹ دی به یقین تجدید بیعت آنها با نظام و ولی فقیه زمان شان حضرت امام خامنه ای  بود، توانست دشمنان این ملت را نا امید کند  و نشان دهد که این مردم همیشه از ولی امر مسلمین اطاعت خواهند کرد و همیشه حامی و پشتیبان ولی فقیه هستند.
درایت و تأکید مقام معظم رهبری در افزایش بصیرت مردم باعث شد مردم در غبار فتنه، راه درست را تشخیص داده و با خلق حماسه ای تاریخی و ماندگار در نهم دی ماه، بار دیگر آمادگی خود را در صیانت و دفاع از آرمان ها ی بنیانگذار کبیر انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب اعلام کنند.
در شرایط خطیر کنونی که به رغم روشنگری های مستمر جبهه متحد ضد انقلاب داخلی و خارجی تحت راهبردهای پنهان و آشکار مثلث پلید آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس با همراهی ارتجاع منطقه خط تحریف حقایق تاریخی و تطهیر چهره اصحاب فتنه و باغیان علیه نظام را دنبال می کنند و با عملیات روانی گسترده در پی وارونه سازی واقعیات و القای نشانه های غلط و انحرافی هستند، هوشمندی و تیزبینی در مسدود کردن روزنه های امید و آرزوهای شوم آنان از اولویت های امروز دلسوزان انقلاب و هر ایرانی علاقمند به استقلال و عظمت ایران اسلامی محسوب می شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه ضمن گرامیداشت حماسه سترگ ۹ دی و ، روز اعلام وفاداری ملت مسلمان وهمیشه در صحنه ایران به ولایت که به حق روز بصیرت نام گذاری شده است  و قدردانی از حضور با بصیرت مردم در راهپیمایی عظیم نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی ا علام می‌دارد. تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)  تا آخرین نفس  مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمانها و ارزش‌های نظام شکوهمند اسلامی می‌باشند و در مقابله با هرگونه توطئه و تهدیدی، آگاهانه و هوشیارانه ایستادگی و در پویایی و پیشرفت علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور مجاهدت می‌نمایند تا پای جان ایستاده و ازهیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه از همه دانشجویان و آحاد ملت شریف ارومیه برای شرکت در برنامه روز ۹ دی ماه ساعت ۱۰ در مصلی دعوت می کند تا بار دیگر  حضور گسترده ما ، پاسخ محکمی به دشمنان ملت ایران باشد.
والاسلام علی من اتبع الهدی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *