بهمن ۲۸, ۱۳۹۷

دوره معرفتی و تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه

 مسئول تعلیم تربیت حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت : اردوی طرح ولایت داخل دانشگاهی با عنوان “حیات طیبه ” با حضور حدود ۷۰ نفر از دانشجویان  دانشگاه ارومیه در اواسط بهمن ماه امسال برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه ، سجاد اکبری  با اشاره به برگزاری این دوره اظهار داشت :
اردوی طرح ولایت داخل دانشگاهی با عنوان” حیات طیبه” با حضور حدود۷۰  نفر از دانشجویان دانشگاه به مدت ۳ روز برگزار میشود که دانشجویان از طریق مصاحبه و نمره دهی انتخاب شده اند.
 وی افزود :این دوره  که از تاریخ ۱۹ بهمن الی ۲۱ بهمن ماه برگزار می شود امیدواریم با توجه به هدف آن که تربیت نیروی هم طراز انقلاب است بتوانیم به عنوان جزء کوچکی از این کاروان حزب الله، تحت توجه و عنایات اهل بیت(ع) که صاحب اصلی انقلاب هستند در مسیر تحقق اهداف انقلاب قدمی برداریم.
 وی با تاکید بر مباحث اخلاقی و معرفتی به عنوان قلب تپنده این اردو اظهار داشت :دوره به صورت تربیتی/فرهنگی/تشکیلاتی برگزار می شود که خودسازی و مباحث اخلاقی و توجه به معنویت محور و روح دوره هست و البته مبانی اندیشه اسلامی و انقلابی و هم چنین مباحث تشکیلاتی، مورد توجهِ جدی مسئولین برگزاری دوره می باشد.
ایشان در آخر نیز تصریح کردند  :
در کنار برنامه های آموزشی، برنامه های فرهنگی از جمله شبی با شهدا، مسابقات فرهنگی ورزشی ، پخش فیلم و… در نظر گرفته شده که ان شالله تحت توجه شهدا برگزار خواهند شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *