مهر ۲۴, ۱۳۹۸

اردوی جهادی دامپزشکی در روستاهای مرزی شهرستان سلماس

مسئول بسیج دانشجویی استان در بازدید از روند کار گروه جهادی دامپزشکی دانشگاه ارومیه با اشاره به خدمات ارائه شده گفت: در این دوره بالغ بر ۱۰۰۰ دام سبک و سنگین با ارائه خدمات مشاوره، ویزیت ، تجویز دارو، جراحی، به صورت رایگان یه اهالی روستا های مناطق مرزی این شهرستان انجام شد.

رحیم عباس زاده، مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی در بازدید از فعالیتهای گروه جهادی دامپزشکی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دانشجویان جهادگر گفت: بسیجیان جهادگر دانشکده دامپزشکی دانشگاه ارومیه همچون سال های گذشته که افتخار خدمت رسانی به مناطق محروم استان را داشتند، امسال هم در پایان سال در پی فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم انجام اردوی جهادی و تاکید بر اقتصاد مقاومتی و بسیج سازندگی با عزمی راسخ عازم مناطق محروم شهرستان سلماس شدند.

وی در ادامه افزود: اردوی جهادی دانشجویی با هدف محرومیت زدایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و به منظور رفع محرومیت از اقشار آسیب پذیر و همچنین حفظ و توسعه سرمایه‌های بومی در مناطق مرزی روستاهای شهرستان سلماس برگزار شد که امیدواریم توانسته باشیم گامی هر چند کوچک در محرومیت زدایی برداشته باشیم.

مسئول بسیج دانشجویی استان در رابطه با اعزام گروه جهادی گفت: این تیم دامپزشکی هرساله با ارائه خدمات درمانی و توزیع داروهای رایگان و آموزش اقدام های پیشگیرانه عازم مناطق محروم استان آذربایجان غربی می شود.

رحیم عباسزاده اعلام کرد: اردوی امسال متشکل از اعضای هیئت علمی، دانشجویان دکتری تخصصی و دکتری عمومی بوده که در این میان حضور دکتر وحید نجار نژاد متخصص داخلی و دکتر رامین مظاهری خامنه استادیار گروه جراحی و تصویربرداری تشخیصی از نکات مثبت این اردو به شمار می رود.

وی افزود: این تیم از روز سه شنبه ۸ اسفند ماه عازم روستاهای مرزی شهرستان سلماس شدند و به مدت ۴ روز در بیش از ۷ روستا با وجود خطوط راهی خطرناک و صعب العبور با روحیه جهادی به ارائه خدمات پرداختند.

مسئول بسیج دانشجویی استان اعلام کرد: در این دوره بالغ بر ۱۰۰۰ دام سبک و سنگین  با ارائه خدمات مشاوره، ویزیت ، تجویز دارو، جراحی، به صورت رایگان یه اهالی روستا های مناطق مرزی این شهرستان انجام شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *