مهر ۲۴, ۱۳۹۸

مردم در نهم دی اثبات کردند که هیچکس اجازه توهین ولایت را ندارد

مسئول بسیج دانشگاه ارومیه گفت: مردم در نهم دی ماه توانستند حجت را بر همگان و دوست و دشمن تمام کنند و به اثبات رسانند که به هیچکس اجازه نمی‌دهند به ساحت مقدس ولایت توهین کند.

مهدی منیعی، مسئول بسیج دانشگاه ارومیه در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: نهم دی ماه در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی نقطه عطفی تاریخی برای رشد کشور عزیزمان ایران شد.

مهدی منیعی مطرح کرد: نهم دی ماه مردم انقلابی ایران با الهام از عاشورا و به پیروی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) توانستند از امتحان بزرگ الهی سربلند بیرون بیایند و به جهانیان بار دیگر اثبات کنند که پیرو و همراه و یار رهبری و نظام و انقلاب خود هستند.

مسئول بسیج دانشگاه ارومیه تصریح کرد: در فتنه ثابت شد مردم ما با بصیرت و آگاهی خود از عده ای از افراد به ظاهر خواص قدرت تشخیص بهتری دارند و خود هرجا که احساس کنند نظام و انقلاب نیاز به آنها دارد وارد عمل خواهند شد و جان خود را فدای نظام و رهبری خواهند کرد.

وی گفت: مردم در نهم دی ماه توانستند حجت را بر همگان و دوست و دشمن تمام کنند و به اثبات رسانند که به هیچکس اجازه نمی دهند به ساحت مقدس ولایت توهین کند.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: مردم در نهم دی ماه درس‌های موقعیت شناسی نیاز شناسی زمانشناسی و دشمن شناسی را مشق کردند حرکت مردم بود که دنیا را خیره کرد و گفتند که هیچ قدرتی نمی تواند مردم و انقلاب را از یکدیگر جدا کند.

منیعی اظهار کرد: در نهم دی ماه بود که تجربه و آگاهی مردم افزایش پیدا کرد و افرادی که به کشور خسارت زدند را شناختند تا ماجرای صفین ها پیش نیاید و بتوانند حق و باطل را هرچند که سخت باشد تشخیص دهند و در دام افراد منافق صفت قرار نگیرند.

مسئول بسیج دانشگاه ارومیه تاکید کرد: نیروهای انقلابی توانستند به درستی وظیفه عمارگونه خود را به درستی جهت تبیین و روشنگری در شرایط فتنه گون انجام دهند.

وی بیان کرد: در فتنه افراد ناسالم و ناصالح ماهیت درونی خود را نشان دادند و این باعث رشد و آگاهی مردم و اثبات بسیاری از حقائق به ملت شد.

این فعال دانشجویی اظهار کرد: در نهم دی ماه اثبات شد فرمایشات رهبری عظیم شأن انقلاب در وجود دشمن خارجی و داخلی برای عده ای جاهل و به خواب رفته،زمانی که تمامی استکبار جمع شده بودند تا طبق تصورشان شکست ایران اسلامی را ببیند این مردم بودند که به آنها این پیام را دادند که این آرزو را به گور خواهند برد.

منیعی در ادامه گفت: بار دیگر دست یاری خداوند و صاحب اصلی انقلاب حضرت بقیه الله(عج)در یاری نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همگان محرز شد که این نظام باقی خواهد ماند و با قدرت هرچه تمام تر با ‌پیروی از ولایت ان شالله به دست صاحب خودش خواهد رسید.

https://www.snn.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *