شهریور ۲۸, ۱۳۹۸

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

السلام علیک یا رسول الله

سلام مولا جان

بیانات گوهربار تان در دیدارکارکنان و فرماندهان نیروی هوایی، باری دیگر ما را واداشت تا دست بر قلم بریم، به شما لبیک گفته و با عمل به فرمایشات حضرت عالی دشمنان اسلام و این مرز و بوم را ناامید کنیم.

باید بگوییم بصیرت در نگاه‌تان، صلابت در چهره‌تان و منطق و شجاعت در کلامتان نوید و آرامش بخش بر دل‌های ما دانشجویان نظام اسلامی می‌باشد.

امروز که به فرموده امام خامنه‌ای (مدضله العالی) ایران اسلامی مادر بیداری اسلامی در جهان است حضور معنی دار و پرشور ما در همه میادینی که نیاز به همگرایی و وحدت است، درسی است برای ملت‌ها در دیگر بلاد اسلامی. ایران، امروز مدرسه‌ای است بزرگ که باید جهانیان از آن الگو بگیرند و در این مدرسه عشق درس وفاق و همدلی و ایمان عمیق و خالص با خالق هستی بیاموزند.

ایران عزیز اسلامی به کوری چشم بد اندیشان و دشمنان قسم خورده می رود تا داغ بزرگی بر دل کسانی بگذارد که نمی توانند پیشرفت های این مملکت را ببینند و این مهم محقق نمی شود جز با اتحاد همدلی و در سایه رهنمود های رهبری توانا چون شخص امام خامنه ای که تا کنون استوار و مقاوم تمامی حیله های دشمنان قسم خورده را نقش بر آب کرده است

در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و استقلال ملت شریف و همواره در صحنه ایران عزیز که با رشادت، تحمل رنج و اهدای خون‌ها سایه استکبار جهانی را از سر خود کنار زده و نور الهی را بر جان‌ها و این سرزمین گستراندند و موجب حقارت و تلخی استکبار جهانی، آمریکای جنایت کار و همپیمانان‌اش گردیدند که اساس کینه و دشمنی با این ملت شریف همین حرکت، ما دانشجویان بسیجی دانشگاه ارومیه اعلام می‌کنیم: باری دیگر در ۲۲ بهمن با حضور در اجتماع یکپارچه ملت ایران به جزء جزء بیانات شما با تکیه بر عنایت حق تعالی لبیک خواهیم گفت.

از مسئولان و به ویژه رئیس محترم جمهور و تیم مذاکره کننده هسته‌ای نیز می‌خواهیم با نصب العین قرار دادن فرمایشات و تذکرات رهبر انقلاب اسلامی، در کنار آحاد مردم در راهپیمایی حضور یافته و ذره‌ای از خطوط قرمز ایشان عدول نکنند. بر نمایندگان مجلس نیز وظیفه است قوانین مورد نیاز برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری را هرچه سریع‌تر به تصویب برسانند.

شکرگزار زندگی در عصر انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خامنه‌ای هستیم.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *