مهر ۲۴, ۱۳۹۸

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید. (سوره صف _ آیه ۸)

نهم دی ماه ۸۸ ، برهه‌ای درخشان و ماندگار از امتحان بزرگ امت انقلابی و بابصیرت ایران اسلامی در خنثی کردن نقشه‌های شوم استکبار جهانی بوده است. در واقعه فتنه۸۸ حقد و کینه دشمنان انقلاب به روشنی نمایان گشت.

قاطبه رسانه‌های استکباری بصورت زنجیره‌ای با اسم رمز «تقلب» هم‌صدا با سران فتنه و با شعارهای پوپولیستی عوام فریبانه و سیاق ملی‌گرایانه متأثر از ادبیات جمعیتی از مغرضان زخم خورده در نظام سیاسی، فضای ذهنی جامعه را مشوش کرده و با تحرکات اوباش مآبانه امنیت ملی را نشانه رفتند.

وقاحت کردار سیاسی ابلهان وابسته به استکبار بحدی بود که به ساحت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام اهانت کردند و وقیحانه‌تر از آن تکبر فرعونی و لجاجت سیاسی سران فتنه بود که با گمان موفقیت و کامیابی در براندازی نظام، بجای آرام کردن فضای سیاسی کشور بر طبل فتنه و نفاق کوبیدند، اما با عنایت خدای سبحان و در پرتو هدایت امام‌گونه رهبری معظم انقلاب اسلامی، مردم با بصیرت و همیشه در صحنه، مشت پرصلابت خود را بر دهان یاوه گویان بی‌هویت زده و بساط شیطانی فتنه زمان را برچیدند.

اهریمنان فتنه‌گر بدانند مردم با عزت و با بصیرت ایران هرگز به دشمنان خود اجازه و حتی فکر کردن راجبه برگشتن به دوران استکبار گری امریکا و استعمارگران غربی را در ایران و حتی در منطقه نیز نخواهند داد.

۹ دی باز تولید حماسه ی امام حسین (ع) در عاشورای ۶۱ هجری است. مردم شریف ایران در ۹ دی نشان دادند که نخبگان حقیقی هستند چرا که تنها حضور آنان بود، ۸ ماه دفاع مقدس در مقابل دشمنان داخلی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به سرانجام رسانید. ۹ دی «نه» به کسانی بود که ایران اسلامی را با کشور های شرق اروپا اشتباه گرفته بودند. ۹ دی «نه» به استکبار نوین غربی در سلطه بر ملت ها بود .

ملت شریف ایران از ابتدای انقلاب با تحریمهای ظالمانه دشمنان روبرو بوده و فشارهای اقتصادی را تحمل نموده اند و با ایجاد فرصتهایی که توسط فرزندان برومند ملت در سایه پیروی از فرامین ولایت بوجود آمده به دستاوردهای عظیم علمی در بسیاری از علوم دست یافته اند، که این نشانگر قدرت و عظمت این روحیه انقلابی در آحاد مردم است، که هرگاه در این ۴۰ سال پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی، با این روحیه عظیم تلاش و همت می شد به یقین به نتیجه ای شگرف و باور نکردنی می رسیدیم و هرگاه دست به گریبان دشمنان قسم خورده ایران و اسلام می شدیم با نتیجه ای ضعیف و ناشایست رو به رو بودیم، مانند قضیه برجام که ضربه ای بر کشور وارد نمود که حتی به گفته ی خود دشمنانمان، خود آنها نمی توانستند به این شدت بر مردم ظلم بنمایند.

و در کلام آخر : امسال چهلمین سالگرد پیروزی حق بر باطل، مومنین بر کافرین، سفید روییه خدا پرستان راستین بر سیاه روییه دشمنان شیطان صفت است.
امسال انقلاب ما تحت ولایت امام خامنه ای (مد‌ظله‌العالی) و هدایت های الهی و امداد های غیبی امام الزمان (عج) به حمد الله به تمدن اسلامی و عاری شدن ظلم و فتنه از تمام جهان و جهانیان نزدیک و نزدیک تر می شویم .
و با ظهور حضرت حجت (عج) این پرچم مبارزه با ظلم و ستم جهانی از دستان پر صلابت رهبر فرزانه انقلاب به دست منجی بشریت برسد.

بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه
تا آخرین نفس ،هم پیمان با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ، با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت می کند و یادآور می شود که همیشه و همیشه به یاری نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری عظیم شأن تا پای جان ایستاده است.

«آمریکا رو به افول است، همه این را بدانند. آن کسانی که گرایش به این کشور ها دارند، که برویم با این کشور ها سازش کنیم، بی خودی نقشه بی اساس و بی پایه ای می کشند، آمریکا رو به افول است.»
«بیانات رهبری در جمعی از دانش آموزان و دانشجویان»
۱۳۹۷/۰۸/۱۲

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *