مهر ۲۴, ۱۳۹۸

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان‌ غربی به مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن

🔴 بیانیه شورای تبیین‌مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی بمناسبت یوم الله ٢٢ بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ
وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا. النصر ۱،۲
چون یارى خدا و پیروزى فرا رسد و ببینى که مردم دسته‏ دسته در دین خدا درآیند.

۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلابی است که به گفته ی اکثر کارشناسان علوم سیاست در جهان، بزرگترین و مردمی ترین انقلاب قرن بیستم بود. انقلابی که از اعماق قلوب مردم مسلمان ایران جوشید و به سلطنت ۲۵۰۰ ساله ی شاهنشاهی در ایران خاتمه داد.
انقلاب اسلامی که استکبار جهانی وقوع آن را حتی در مخیله اش متصور نمی شد، کاری خدایی بود که با نفس مسیحایی امام خمینی (ره) و حضور مردم در صحنه به بار نشست و نه تنها ملت ایران را از یوغ ظلم و ستم و استعمار رهانید، بلکه نقطه ی امیدی برای تمامی آزادی خواهان و ظلم ستیزان عالم شد.
اکنون که چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد، شاهد آن هستیم که دشمنان قسم خورده این انقلاب و مردم ایران عصبانی تر از گذشته به فکر ضربه زدن و اخلال در کار این انقلاب افتاده اند. دلیل عصبانیت دشمنان غدار ایران اسلامی چیزی نیست جز آنکه این انقلاب توانست هیمنه پوشالی استکبار و آمریکا را در جهان بشکند و به جهانیان نشان دهد که می تواندر مقابل ابر قدرت ها ایستاد و مقاومت کرد. در طول چهل سال گذشته در رویارویی های جمهوری اسلامی ایران با آمریکا و استکبار، این ایران اسلامی عزیز بوده است که در تمامی زمینه ها دشمنان خود را مأیوس کرده و با وجود تمامی مشکلات و تحریم ها و جنگ تحمیلی، توانسته به چنین سطحی از پیشرفت و تکنولوژی در زمینه های مختلف برسد.
دشمنان انقلاب اسلامی و در رأس آن سردمداران آمریکای جنایتکار سال گذشته چنین عنوان می کردند که انقلاب اسلامی چهلمین سال خود را نخواهد دید، اکنون میبینیم که به کوری دشمنان نظام اسلامی، مردم ایران در تدارک برگزاری هرچه شکوه مند جشن ۲۲ بهمن هستند و یقین دارند که بار دیگر با حضور میلیونی و دشمن شکن خود سیلی محکمی به دشمنان متوهم ایران اسلامی خواهند زد.
اینک ما دانشجویان انقلابی دانشگاه های استان آذربایجان غربی با همان شور و شوق و عشق نسل اول انقلاب پای آرمان های انقلابمان ایستاده ایم و با صدای بلند و رسا می گوییم: ” آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی، آذربایجان جانباز خامنه ای دَن آیریلماز” و با حضور حداکثری خود به استکبار جهانی و سرسپردگان داخلی آنان می گوییم تا لحظه ای که جان در بدن داریم پشتیبان ولایت فقیه و اسلام خواهیم بود و با کسانی که بخواهند ظالمان و شیاطین عالم را بر ملت مسلمان ایران مسلط کنند، ذره ای مماشات نخواهیم کرد.

والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته

شورای تبیین‌مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *